Karty Kredytowe

Kradzione karty kredytowe

Kradzione karty kredytowe pochodzą ze shakowanych baz danych sklepów internetowych. Numery kart sprzedawane są razem z danymi osobowymi oraz adresami pocztowymi.

Oferowane karty nie posiadają zebezpieczeń VSC co znaczy że nie uruchamiają weryfikacji 3DS w czasie dokonywania zakupu online. Jeżeli na karcie znajdują się wystarczające środki potrzebne do złożenia zamówienia to transakcja zostanie zaakceptowana automatycznie bez potrzeby autoryzowania jej poprzez SMS lub w aplikację bankową.

Karty posiadają BINy z różnych krajów i są wybierane losowo. BIN danej karty można sprawdzić wchodząc na tą stronę. Dostarczając zamówienie dostajesz mix różnych kart (debetowe, kredytowe, złote i platynowe). W każdej paczce kart staramy się umieścić mix jak najbardziej różnorodny i dostarczyć przynajmniej jedną kartę platynowa i co najmniej 2 złote na każde 10 zamówionych kart.

 

kradzione karty kredytowe prosto z deepwebu

 

Wszystkie karty są sprawdzane aby upewnić się że działają, natomiast kwty jakie można z nich wyciągnąć oraz limity umieszczone na kartach to czysta loteria. Limity na kartach standardowych kształtują się w granicach $100 – $1000 dolarów, karty złote i platynowe mają wyższe limity sięgające nawet $10,000.

Ceny:

Pakiet 10 kart – 750zł

Pakiet 15 kart – 1000zł

Pakiet 30 kart – 1500zł

Pakiet 50 kart – 2000zł

Pakiety powyżej 50 kart wyceniamy indywidualnie.

Wszystkie kradzione karty kredytowe są sprawdzone i działające.

Jeżeli chcesz kupić któryś z pakietów skontaktuj się i zostaw wiadoość.

 

kradzione karty kredytowe można kupić w internecie