Usługi Hakerskie Cennik

Usługi hakerskie cennik podstawowy – ceny minimalne oraz do negocjacji

 

usługi hakerskie cennik podstawowy za wybrane usługi hakerskie

 

Usługi hakerskie cennik podstawowy obejmuje ceny minimalne za usługi standardowe. Usługi specjalne mogą kosztować więcej niż podane poniżej i zależą od stopnia trudności wykonywanego zadania.

Złamanie pojedynczego hasła do skrzynki pocztowej – od 1000zł

Złamanie pojedynczego hasła do mediów społecznościowych – od 700zł

Złamanie pojedynczego hasła do innej strony internetowej – od 500zł

Usługa ALFA – Jest to mój autorski projekt działąjący na takiej samej zasadzie jak popularny “PEGAZUS”. Dzięki tej usłudze dostaniesz dostęp do dowolnego smartfona. Usługa ta to idealny wykrywacz zdrady oraz narzędzie inwigilacji. Działa ono na takiej zasadzie że najpierw ja włamuję się do czyjegoś telefonu a następnie przesyłam Tobie aplikację po zainstalowaniu której będziesz widzieć na swoim telefonie wszystko w taki sposób jakbyś trzymał lub trzymała czyjś telefon w ręku. Wszystko odbywa się na zasadzie emulacji. Poprostu wejdź w apliakację którą Ci wyśle i przeglądaj zdjęcia, smsy, spis połączeń, widomości email, komunikatory oraz wszystkie inne aplikacje które zainstalowane są na szpiegowanym telefonie. W ramch usługi ALFA otrzymujesz też dostęp do funkcji specjalnych takich jak przywracanie skasowanych wiadomości, podgląd na żywo przez kamerkę, podsłuchiwanie otoczenia oraz prowadzonych rozmów telefonicznych na żywo wraz z nagrywaniem ich oraz śledzenie aktualnej pozycji GPS telefonu. Aplikacja jest w 100% bezpieczna, nie ma ryzyka że zostanie wykryta i pozostaje w pełni funkcjonalna na docelowym urządzeniu tak długo aż nie odinstalujesz jej samemu. Koszt takiej usługi to 2500zł

Atak na serwer strony internetowej typu DDoS – aż do jej wyłączenia – od 1500zł

Całkowite zhakowanie strony / serwera polegające na przejęciu dostępu poprzez panel kontrolny – od 3000zł

 

Usługi hakerskie cennik podany powyżej jest tylko umownym zarysem kosztów

FAKTYCZNY KOSZT USŁUGI ZOSTANIE UZGODNIONY Z KLIENTEM PO EWALUCJI TRUDNOŚCI ZLECENIA

 

usługi hakerskie cennik

 

Dostępne sa też inne usługi które celowo nie zostały wymienione w powyższym cenniku. Jeżeli masz jakieś konkretne zapotrzebowanie do skontaktuj się ze mną – cała komunikacja jest w pełni bezpieczna i anonimowa.

usługi hakerskie cennik podstawowy za świadczone usługi hakerskie drogą elektroniczną