Fałszywy Dowód Osobisty

Dla czego warto kupić Fałszywy Dowód Osobisty?

Dla tego że Fałszywy Dowód Osobisty w odróżnieniu od dowodu kolekcjonerskiego może być używany tak jak orginalny dowód osobisty. Fałszywy Dowód Osobisty wykonany jest dużo lepiej i staranniej niż dokumenty kolekcjonerskie które są tak słabej jakości że klienci praktycznie przestali kupować takie dokumenty. Nic w tym dziwnego gdyż polskie firmy produkujące dokumenty sa na prawdę nieudolne i nie są w stanie wykonać dokumentu który spełniałby wymagania klientów.

Nie należy zapominać o tym że połowa stron ogłaszających się w internecie to poprostu zwykli złodzieje którzy czekają na naiwnych frajerów żeby ojebać ich z pieniędzy. Druga połowa to też złodzieje bo chociarz jednak produkują dokumenty “kolekcjonerskie” to doskonale wiedzą że ich produkt jest bezurzyteczny a pomimo to kasują za swój “produkt” blisko 2000 złotych. Jest to też swojego rodzaju oszustwo i dawanie fałszywej nadziei swoim klientom których bezdusznie doji się jak naiwne bydło.

 

fałszywy dowód osobisty można kupić w darknecie.

 

Mogę ci załatwić fałszywy dowód osobisty

Wiem czego potrzebujesz i mogę ci to załatwić. Potrzebujesz dowodu osobistego ale takiego którego będziesz mógł używać jak prawdziwego. Mam racje? Wiem że mam. Jeżeli chcesz to moge ci taki załatwić, ale nie za darmo rzecz jasna. Taki fałszywy dowód osobisty będzie cie kosztować około $450 – $600 amerykańskich, wliczając w to moją prowizję. Z góry mówie że nie robię takich rzeczy za darmo, jest to mój zarobek. W darknecie spedziłem około 10 lat swojego życia i doskonale wiem jak to działa i gdzie zakupić dowód który zda egzamin.

 

fałszywy dowód osobisty to taki dokument którym można się posługiwać dokładnie tak jak prawdziwym

 

Możesz też szukać i kupić na własną ręke ale jestem pewien że wydasz bardzo dużo pieniedzy zanim trafisz na właściwego sprzedającego u którego zakupisz dokument którego potrzebujesz. Rób jak chcesz, ja do niczego nie namawiam. Dodam tylko że poza fałszywym dowodem osobistym mogę też załatwić inne dokumenty takie jak dyplomy, paszporty czy inne dokumenty.

 

fałszywy dowód osobisty możesz zakupić dzięki pomocy  takich osób jak haker ze strony czarnykapelusz.com

 

Jeżeli interesuje cie taki zakup to wiesz co cobić. Kliknij tutaj i napisz do mnie wiadomość.