Dokumenty Kolekcjonerskie

dokumenty kolekcjonerskie na rynku darknetowym

Chcesz kupić dokumenty kolekcjonerskie?

dokumenty kolekcjonerskie, a właściwie fałszywe dokumenty z darknetu

Nie ma sensu. Dokumenty kolekcjonerskie to pieniądze wyrzucone w błoto, i to dosłownie. Mnie osobiście dokumenty kolekcjonerskie kojarzą się z partactwem oraz scamem. Obecnie połowa stron oferujących dokumenty produkuje zwykłą chujnię która nie nadaje się do niczego a druga połowa to scam nastawiony na okradanie jeleni.

Dokument kolekcjonerski jest coś wart tylko wtedy kiedy wygląda jak prawdziwy i można się nim posługiwać jak prawdziwym – ale takiego dokumentu w polskim internecie nie znajdziesz, mogę cię o tym zapewnić bo znam realia. Nie dasz rady kupić na stronie z dokumentami kolekcjonerskimi prawa jazdy którym bez problemu wylegitymujesz się w czasie kontroli drogowej.

Najgorsze jest to że producenci dokumentów doskonale o tym wiedzą, ale ci tego nie powiedzą bo wolą na tobie zarobić. Są to smutne lecz prawdziwe realia rynku dokumentów kolekcjonerskich. A co jest najgorze w tym wszystki? To że jeżeli chcieliby to by mogli i robiliby to, jednak rzeczywistość jest taka że producenci dokumentów kolekcjonerskch zwyczajnie się tego boją bo wiedzą że gdyby produkowali dokumenty którymi można się posługiwać tak jak prawdziwymi to mieliby na karku ABW w mniej niż miesiąc.

 


 

 

Dokumenty kolekcjonerskie kontra fałszywe dokumenty

dokumenty kolekcjonerskie to nie to samo co fałszywe dokumenty produkowane w taki sposób żeby przypominały te orginalne

Jedynym miejscem gdzie możesz zakupić dokument którym będziesz się mógł posługiwać tak jak prawdziwym jest darknet. W darknecie nikt nie słyszał o czymś takim jak dokumenty kolekcjonerskie. Tam sprzedaje się poprostu fałszywe dokumenty i dokumenty podrabiane. Są to dokumenty wykonane tak żeby jak najwierniej odzwierciedlały dokumenty prawdziwe, a to dla tego że klienci w darknecie się “nie pierdolą w tańcu”. Jeżeli jakiś sprzedawca nie jest w stanie wykonać zamówienia porządnie to dostaje odpowiednią opinie, tak jak na allegro, i nikt od niego nie kupuje. Poza tym, konkurencja w darknecie jest na prawdę spora więc każdy stara się aby jego produkt zdobył jak najlepszą reputacje.

Nie jest łatwo znaleźć odpowiedni market na którym można kupić elegancko wykonany fałszywy dokument od uczciwego sprzedawcy. Konkurencja jest dość spora przez co znalezienie konkretnego człowieka jest pewnego rodzaju wyczynem. Możesz wejść do darknetu po omacku i próbując metodą prób i błędów w końcu trafić na konkretnego sprzedawcę. Możesz też skorzystać z moich usług. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z mojej pomocy wtedy nabywasz pewność że kupujesz fałszywy dokument którego będziesz mógł używać tak jak prawdziwego.

Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy w tym zakresie to wiesz co zrobić. Napisz do mnie.